Zakres  usług projektowych :

 

Budownictwo ogólne

Nasza oferta obejmuje wykonanie wielobranżowych projektów  budowlanych i wykonawczych  obiektów kubaturowych - budynki  mieszkalne , użyteczności publicznej,obiekty przemysłowe. Wykonujemy również projekty związane z modernizacją istniejących obiektów, adaptacją pomieszczeń,  a także dokumentację rozbiórkową obiektów.


Farmy wiatrowe

W zakres oferty związanej z projektowaniem farm wiatrowych wchodzi:

 • wykonanie badań geotechnicznych i ekspertyz podłoża gruntowego
 • wykonie projektów budowlanych i wykonawczych fundamentów turbin
 • wykonanie projektów budowlanych i wykonawczych infrastruktury drogowej , placów montażowych, modernizacji istniejących dróg
 • wykonanie projektów budowlanych i wykonawczych  branży energetycznej
 • wykonanie projektów stacji transformatorowych i obiektów GPZ
 • nadzór autorski na budowie

Obiekty telekomunikacyjne

Świadczymy usługi polegające na kompleksowej obsłudze formalno-prawnej i  projektowej w zakresie projektowania obiektów telekomunikacyjnych.

Oferujemy  pakiet prac projektowych, niezbędnych w procesie budowy nowych stacji telekomunikacyjnych oraz  rozbudów  stacji istniejących. Realizujemy obsługę projektową dla obiektów telekomunikacyjnych zlokalizowanych na  budynkach i budowlach (budynki mieszkalne, kościoły, kominy, słupy energetyczne, budynki przemysłowe) oraz obiektach wieżowych (wieże kratowe, maszty strunobetonowe itp.)


Konstrukcje  strunobetonowe

Świadczymy  usługi w zakresie projektów specjalnych  wież strunobetonowych produkcji  Gastel Prefabrykacja Sp. z o.o. oraz  wież wykonanych z prefabrykowanych kręgów żelbetowych.

Prace projektowe  w/w wież  realizowane są pod indywidualne potrzeby Zamawiającego  i obejmują obiekty:

 • dostrzegalnie p.poż
 • wieże typu intower  z możliwością lokalizacji sprzętu wewnątrz wieży bez konieczności stosowania kontenera na sprzęt.
 • wieże oświetleniowe
 • pylony reklamowe
 • wieże do monitoringu i pomiarów ruchu
 • wieże specjalne o niestandardowym wyglądzie,  dostosowanym do miejscowych wymagań wizualnych  typu:  stylizowana wieża na latarnię morską w terenach nadmorskich

Aby Twoja budowla mogła powstać, potrzebne jest profesjonalne podejście do projektu. Odpowiednie wybranie konstrukcji, to jedna z tych rzeczy, jakich nie można pominąć. Którą konstrukcję zatem najlepiej wybrać?

Konstrukcje żelbetowe. Konstrukcje sprężone.

Dzięki konstrukcjom żelbetowym powstają mocne konstrukcje, które charakteryzują się dużą wytrzymałością. Te specjalistyczne konstrukcje znajdują swoje zastosowanie w szeroko rozumianym budownictwie. Doskonale sprawdzają się zarówno przy stawianiu fundamentów, jak i przy stawianiu ścian i przy budowaniu schodów. Konstrukcje te są bardzo stabilne i przede wszystkim tanie. Dobrym pomysłem może się okazać zastosowanie konstrukcji sprężonych żelbetowych, w szczególności w odniesieniu do wykonania drobnych wylewek żelbetowych i zewnętrznej konstrukcji oporowej.

Konstrukcje sprężone, przy zastosowaniu betonu sprężonego.

Trudna, pod względem kształtu budowla, możliwa jest do osiągnięcia dzięki konstrukcjom sprężonym przy zastosowaniu betonu sprężonego. Konstrukcje żelbetowe świetnie się sprawdzają przy trudnych budowlach o skomplikowanych kształtach, takich jak wyjątkowa smukłość czy też spora wysokość. Sprawdź beton sprężony i zastosowanie konstrukcji sprężonych, a także zastosowanie elementów strunobetonowych.

Budowla na podłożu z uskokiem. To możliwe.

Postawienie budowli na nierównym terenie może wymagać zmierzenia się uskokiem, na którym ma ona powstać. Konstrukcje oporowe doskonale się pomagają w utrzymaniu odpowiedniego poziomu budowli na terenie, który wbrew pozorom mógłby się wydawać nieodpowiedni do powstania na nim nowego budynku. Dzięki tym konstrukcjom teren nie wymaga tak dużego przygotowania przed rozpoczęciem przedsięwzięcia.

Nasza firma od lat, profesjonalnie specjalizuje się różnego rodzaju konstrukcjach sprężonych i innych o wysokiej wytrzymałości. Począwszy od wykonania drobnych wylewek żelbetowych, poprzez stawiania fundamentów, bo budowanie ścian, a kończąc na bardzo skomplikowanych budowlach. Mamy doświadczenie, które przełoży się na sukces Twojej, nowo powstałej budowli.