Herkules S.A.  świadczy kompleksowe usługi związane  z budową farm wiatrowych na zasadzie Generalnego Wykonawstwa lub wykonanie poszczególnych elementów infrastruktury farm wiatrowych. Realizujemy budowy  na terenie całej Polski.

Zakres naszej oferty obejmuje:

  • obsługę geodezyjna inwestycji
  • prace ziemne
  • prace fundamentowe
  • roboty drogowe
  • prace elektryczne

 

Posiadamy doświadczoną   kadrę inżynierską.

Jako firma posiadająca własną bazę sprzętową , oferujemy kompleksową  budowę farm wiatrowych   wraz  z usługą  transportu ponadgabarytowego elementów turbin , obsługą dźwigową montażu pionowego turbin oraz organizacją zaplecza budowy.

W wielu miejscach na świecie turbiny wiatrowe pracują po to, aby dostarczyć nam energię elektryczną. To z wiatru farma wiatrowa zdobywa energię, która potem przetwarzana jest w energię elektryczną, a ta następnie wykorzystywana jest przez nas każdego dnia.

Energetyka wiatrowa - czy energia wytwarzana z wiatru w jakikolwiek sposób szkodzi środowisku?

Wytwarzanie energii przy pomocy elektrowni wiatrowych, czy też inaczej mówiąc, farmy wiatrowej, to proces, który jest przede wszystkim bardzo ekologiczny, a więc sprawdzony przy produkcji energii elektrycznej. Turbiny wiatrowe w żaden sposób nie szkodzą środowisku, dzięki czemu mogą one działać na dużą skalę i są w pełni bezpieczne.

Jak właściwie powstaje energia elektryczna z wiatraków? Co w odniesieniu do importu paliw kopalnych?

Sam proces przetwarzania wiatru w energię wiatrową przy pomocy farmy wiatrowej jest bardzo prosty, a jego działanie może zrozumieć niemalże każdy. Energia wiatru jest wyłapywana przez wiatraki, a następnie przekazywana do mechanizmu, który przetwarza ją w energię elektryczną. Na tym elektrownia wiatrowa kończy wytwarzanie energii elektrycznej. Z tak wytworzonej energii można już swobodnie korzystać.

Czy warto korzystać z pozyskiwania energii elektrycznej przy pomocy farm wiatrowych?

Kolejną z rzeczy, które przemawiają za tym, aby korzystać z tego, odnawialnego źródła energii jest fakt, że sposób ten jest bardzo opłacalny. Powyższe argumenty mówią nam o tym, że wytwarzanie energii elektrycznej przez farmy wiatrowe to proces, który zarazem jest bardzo opłacalny i jednocześnie ekologiczny. Warto więc pozyskiwać energię elektryczną i ciepło z jednego paliwa, przy minimalnym zużyciu surowców i zastosowaniu dobrego projektu budowlanego. Już teraz zobacz, jakie urządzenia znajdziesz w naszej ofercie i pozyskaj tanio energię elektryczną i ciepło. Jest to sprawdzony sposób na znaczne zaoszczędzenie czasu i pieniędzy, przy wykorzystaniu farm wiatrowych. Skorzystaj z naszego projektu budowlanego.