Herkules S.A. należy do wiodących firm w Polsce  w obszarze budownictwa telekomunikacyjnego.

Naszym atutem jest piętnastoletnie doświadczenie w realizacji tego typu inwestycji , poparte współpracą  z największymi firmami telekomunikacyjnymi  w Polsce.

Oferujemy kompleksową budowę nowych obiektów komunikacyjnych
w systemie „pod klucz”.

Zakres naszej  oferty obejmuje :

  • budowę obiektów wieżowych : stalowych, strunobetonowych i prefabrykowanych żelbetowych (prace elektryczne, fundamentowe, montaż konstrukcji wieży, prace związane z zagospodarowaniem terenu)
  • budowę stacji bazowych na obiektach istniejących
  • rozbudowy obiektów telekomunikacyjnych wraz z pracami adaptacyjnymi ( wzmocnienia stropów, remonty kominów, wzmacnianie fundamentów, remonty dachów, wzmocnienia wież )
  • prace remontowe na obiektach telekomunikacyjnych
  • instalację systemów antenowych GSM/UMTS/LTE/WIMAX oraz radiolinii PDH/ SDH
  • instalacje WLAN , światłowodowe
  • instalacje siłowni i BTS’ów
  • instalacje wewnętrzne w obiektach biurowych i halowych

Budownictwo telekomunikacyjne

Świadczymy kompleksowe usługi polegające na realizacji zleceń z wykorzystaniem istniejącej, jak i nowo budowanej podbudowy teletechnicznej. Nowoczesna infrastruktura komunikacyjna jest niezbędna dla funkcjonowania zarówno zakładów pracy, firm usługowych, jak i prywatnych domów w dzisiejszych czasach. Profesjonalnie wykonanie okablowania zapewnia szybką transmisję danych, co przekłada się na sprawne działanie wielu systemów.

Jakie technologie wykonania kanalizacji kablowej stosujemy?

W celu zaspokajania stale zwiększających się potrzeb sieci dostępowych prowadzimy instalacje i przewody w rurociągach kablowych. Umożliwia to ich sprawną i szybką wymianę w razie konieczności. Wykorzystanie tradycyjnej kanalizacji teletechnicznej pozwala na montaż kabli teletechnicznych miedzianych. Dla nowoczesnych technologii wykorzystujących światłowody konieczne jest wykonanie kanalizacji wtórnej, która lepiej wykorzysta ich specyficzne właściwości. Wykonujemy też instalacje wewnętrzne, dzięki którym zapewnisz wyposażenie pomieszczeń w swoim budynku w sprzęt i systemy zgodne z potrzebami prowadzonej w nim działalności.

Warto wiedzieć, że współcześnie obowiązujące przepisy nie są dostosowane do najnowszych rozwiązań teletechnicznych. Przez to powodują niepotrzebne zwiększenie kosztów wykonania i późniejszej eksploatacji infrastruktury. Mając odpowiednią wiedzę i doświadczenie, nasi fachowcy stosują metody zgodne z warunkami technicznymi, jakim powinny odpowiadać telekomunikacyjne obiekty budowlane, a jednocześnie umożliwiające optymalne wykorzystanie nowoczesnych technologii.

Dlaczego warto wybrać firmę Herkules S. A.?

Jesteśmy specjalistami w budowie infrastruktury telekomunikacyjnej. Budowa sieci jest procesem, który wymaga dużego doświadczenia i wiedzy, którą mają nasi fachowcy. Dodatkowo dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem budowlanym, który umożliwia szybką i sprawną realizację zleconych inwestycji. Jeśli szukasz firmy budowlanej, która wykona twoje zlecenie, jesteśmy do twojej dyspozycji.